İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
Hüsnü Süslü’den öğrenim gördüğü okullara ziyaret
Hüsnü Süslü’den öğrenim gördüğü okullara ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. Hüsnü Süslü, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla ilçedeki bazı okulları ziyaret ederek öğretmenlerin günlerini kutladı.

CHP’nin Kartal’da öne çıkan aday adayı Doç. Dr. Hüsnü Süslü, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla ilçedeki bazı okullara ziyarette bulundu. Süslü, öğrenim gördüğü Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu ve Kartal Kızılay Anadolu Lisesi’nde öğretmenlerini ziyaret ederek günlerini kutladı. Öğretmenlere beraberinde getirdiği çiçekleri takdim eden Süslü, okul kapısından içeri girdiği andan itibaren duyduğu heyecanı dile getirerek, “Öğrencisi olmaktan gurur duyduğum okuluma belediye başkan aday adayı olarak gelmek benim için gurur verici. Bugün burada bana bu gururu yaşatanlar siz değerli öğretmenlerimizdir. Bu anlamda öğretmenlerimiz için ne yapsak azdır” şeklinde konuştu.


Etüt Merkezi ve Öğrenci Yurdu

Her iki okulda da ilgiyle karşılanan Süslü, göreve gelir gelmez yapacaklarını anlattı. Öğretmenlerin sorularını da yanıtlayan Süslü, Kartal’ın ihtiyaçları doğrultusunda hareket edeceklerini belirterek ilk aşamada Kartal’a bir öğrenci yurdu ve etüt merkezi kazandıracaklarının sözünü verdi.
Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade eden öğretmenler Süslü’ye belediye başkanlık yarışında başarılar diledi.

Foto Galeri:
23 Kasım 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.