İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
ÇENGELKÖY HAVUZBAŞI PARKI’NDA BEŞ ÇAYI
ÇENGELKÖY HAVUZBAŞI PARKI’NDA BEŞ ÇAYI

Çengelköy Havuzbaşı Parkı akşam çayı buluşmamız yoğun bir katılıma sahne oldu. Çay, simit ve peynir ikramı yapılan buluşmada bir mahalle sakini Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e kendi yaptığı yoğurttan ikram etti.

Yüz boyama etkinliğine katılan çocuklarla fotoğraf çektiren Başkan Hilmi Türkmen konuşmasında “Çengelköy 15 Temmuz gecesi fetöcü hainlere kahramanca direnerek tarihe geçmiştir, bizim de devletimizin de gözünde burası artık farklıdır. Önümüzdeki yaz inşallah İspark Otoparkı’nı yer altına alacağız, üstü yeşil alan olacak. Su baskınlarına karşı ciddi bir altyapı çalışmasını da yine önümüzdeki yaz düşünüyoruz.” dedi. Çengelköy’ün 30 yıllık imar problemini de çözdüklerini belirten Başkan Hilmi Türkmen hisseli tapular için kendi aralarında anlaşmaları halinde belediye olarak her türlü kolaylığın gösterileceğini belirtti.

Çocuklara yönelik satranç, mangala gibi zeka oyunlarının oynandığı ve pamuk şekerle patlamış mısır ikramı yapılan program vatandaşların Başkan Hilmi Türkmenle başbaşa sohbetiyle sona erdi.

Foto Galeri:
09 Ağustos 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.