Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL’DEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN GÖKHAN YÜKSEL’DEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Sevgili çocuklar,

99 yıl önce bugün, 23 Nisan 1920’de Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni kurarak, Türk milletinin artık kendi geleceğine karar vereceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.

Ve yine önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milli egemenliğimizin işareti olan bu anlamlı günü, siz çocuklarımıza ‘Bayram’ olarak hediye etmiştir.

Egemenliğin kayıtsız şartsız millet iradesine bırakıldığı bugün, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biridir. 23 Nisan ülkemizin geleceği olan sizlere Atamızın ne kadar güvendiğini gösteren gurur ve coşku duyacağınız önemli bir gündür.

Bu gurur ve coşku çerçevesinde sizlere düşen görev; vatanımızı, bayrağımızı, bağımsızlık duygunuzu ve millet sevginizi en üst seviyede hissetmektir.

Sizlerin sevgi dolu bir dünyada mutlu bir yaşam sürmeniz için bizler canla başla çalışacağız. Bu amaçla bilimde, teknolojide, eğitimde, sağlıkta, kültürde çağı yakalamış, hatta çağın üstüne çıkmış; özgür ve adil bir Türkiye için çok çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle TBMM’nin kuruluşunun 99. yıl dönümünde başta Büyük Atatürk olmak üzere milletimizin bağımsızlığı ve özgürlüğü için canını feda eden tüm kahramanlarımızı, şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyorum.

Çocuklarımızın yüzünün güldüğü, gülüşleriyle yaşamlarımıza ışık saçtığı bir Türkiye dileğimle, aziz milletimizin ve siz değerli çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

Foto Galeri:
23 Nisan 2019 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.