İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKAN’I ŞENOCAK KARTAL’DA
AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKAN’I ŞENOCAK KARTAL’DA

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak,Ak Parti Kartal İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

 

KARTAL BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

İlçe Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanlarının hazır bulunduğu ziyarette İl Başkanı; göreve geldiği dört aylık süre zarfında Kartal’a gerçekleştirdiği dördüncü ziyareti olması hasebiyle Kartal’a verilen değerin iyi anlaşılmasını ve bunun karşılığında Kartal Belediye Başkanlığı’nın tekrar kazanılmasını beklediklerini söyledi.

Belediye seçimleri sürecinde tüm teşkilatın birlik ve beraberlik içerisinde sadece adayların etrafında kenetlenmesinin önemine dikkat çeken İl Başkanı Bayram Şenocak; aday adaylığı müracaatları başta olmak üzere tüm seçim takviminin YSK tarafından belirlenen çerçeve içerisinde Genel Merkez ve İl Başkanlığı düzeyinde yürütüleceğini belirterek, dava bilinci ve kardeşlik hukuku içerisinde çalışarak Kartal’ın Ak Belediyeciliğe kazandırılacağına olan inancını tekrarladı.

YENİ ATANAN MAHALLE BAŞKANLARINA KUTLAMA 

Ziyarete katılan tüm teşkilat mensuplarıyla teker teker tanışarak görüş ve önerilerini dinleyen İl Başkanı; yeni atanan mahalle başkanlarına da hayırlı olsun dileğinde bulunarak, tüm teşkilattan mesai mevhumu gözetmeksizin çalışmalarını beklediğini söyledi.

İlçe Başkanı Gürkan Akyol; İl Başkanının ziyaretinden ve Kartal’a verdiği önemden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye seçimlerinden zaferle çıkmak için tüm teşkilatın hazır olduğunu ve herkesin elinden geleni fazlasıyla yapacağından emin olunmasını belirterek, “Kartal’a verdiğiniz bu önem teşkilatımızın özveri ve gayretleriyle inşaallah karşılıksız kalmayacaktır” dedi.

İki saati aşkın süren ziyaret, hatıra fotoğrafları çekilmesiyle son buldu.

Foto Galeri:
15 Ağustos 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.