29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun
İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
“YÜKSEL ÇİFTÇİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ”
“YÜKSEL ÇİFTÇİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ”

ÇİFTÇİYE MUHTARLARDAN BAŞARI VE DESTEK TEMENNİLERİ

Cumhuriyet Halk partisi Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Sayın Yüksel Çiftçi,Kartal’da bulunan Özsüt Cafede Muhtarlarla bir araya geldi..

29 Kasım 2018 perşembe saat:10;00’da gerçekleşen kahvaltılı toplantıda ,Kartalın mahalle muhtarları ile Kartal’ın sorunlarını konuşan Yüksel Çiftçi,Muhtarlar Devletimizle halkımız arasında bulunan birer köprüdür dedi ve sözlerine devam etti.


Muhtarlarımız görevleri gereği tüm gün halkımızın içerisinde dolaştıkları için Kartal’ımızın,her sorununa vakıflardır.
Bizlere düşende onlardan bu bilgileri alıp en kısa zamanda çözüm odaklı sonuçlar sağlamaktır.
Hep söylediğimiz gibi biz Kartal’ın sokaklarında büyüyen,Çeşmelerinden su içen kısaca Kartal’da Kartal’lılarla beraber büyüyen bir kardeşiniz olarak Kartal’ı yönetmeye talibiz.

Son olarak şunu söylemek istiyorum Muhtarlarımızla ,Sivil Toplum Örgütlerimizle ,Derneklerimizle el ele verip bir çözüm halkası oluşturacağız ve Kartalımızı daha modern bir Kent haline getirip birlikte yaşayacağız dedi..


Toplantıya katılan muhtarların arasında,Cevizli mahallesi muhtarı Memiş Dikilitaş,Cumhiriyet mahallesi muhtarı Mustafa Koç,Çavuşoğlu mahalle muhtarı Arif Koç,Esentepe mahallesi muhtarı Recep Elvan,Gümüşpınar mahallesi muhtarı Miktad Gürsel,Hürriyet mahallesi muhtarı Ferhat Arslan,Karlıktepe mahallesi muhtarı Dursun Sınırtaş,Kordonboyu mahallesi muhtarı Arzu Keskin,Orhantepe mahallesi muhtarı Zeki Dağ,Soğanlık orta mahallesi muhtarı Salim Çoşar,Topselvi mahallesi muhtarı Ramazan keklik,Uğur Mumcu mahallesi muhtarı Soner Eker,Yakacık Çarşı mahallesi muhtarı Sabahattin Çetin Turan,yakacık Yeni mahallesi muhtarı İlhan Düzülütaş,Yalı mahallesi muhtarı İsa Durmuş,Yukarı mahalle muhtarı Ünal Özuğurlu ve Yunus mahallesi muhtarı Ahmet Soylu vardı.
Kask Yönetiminden Adnan Balcı’nın da katıldığı toplantıda Muhtarlarında sorularını yanıtlayan Çiftçi ‘ye Muhtarlardan gelen Başarı ve destek temennileri , çekilen hatıra fotoğrafı ile toplantı son buldu..

Foto Galeri:
29 Kasım 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.