İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
YÜKSEL ÇİFTÇİ :KARTAL’LIYIM VE KARTALI YÖNETMEYE TALİBİM
YÜKSEL ÇİFTÇİ :KARTAL’LIYIM VE KARTALI YÖNETMEYE TALİBİM

 

Kartal Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) eski İlçe Başkanı Yüksel Çiftçi, Kartal Rahmanlar VOLKAN ARPACI Restoran ‘da düzenlediği kahvaltıda Kartal yerel Basını ile bir araya geldi.

 

Yerel Basının çok büyük ilgi gösterdiği ve bir SOHBET niteliğinde gerçekleştirilen toplantıya ,Kartal CHP Gençlik Kolları eski Başkanı Cem ARMUTLU,CHP Gençlik kolları eski üyesi Cangül ASLAN, Kartalspor eski Başkanlarından Mehmet ÖZBEK’in yeğeni Hakan ÖZBEK,Kartallı Milli Sporcu ve spor adamı Selim AKBENİZ, Genç Siyasetçi Yüksel DUMAN ve Kartal’daki gazeteciler katıldı.

 

EN KISA ZAMANDA RESMİ BAŞVURUMU YAPACAĞIM

Genç ve tecrübeli siyasetçi Yüksel ÇİFTÇİ, önümüzdeki günlerde Kartal Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına gideceğini ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için aday adaylık başvurusu yapacağını söyledi ve Resmi açıklamamı Kartal CHP İlçe Başkanlığında Yapacağım CHP’nin Bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz ve daha da ileriye taşıyacağız. Ben doğma büyüme Kartal’lıyım çocukluğum ,gençliğim Kartal’da geçti ve bildiğiniz üzere çok genç yaşta siyasete girdim ve benim İlçe Başkanlığım dönemimde uzun yıllar ara verdiğimiz Belediye iktidarını tekrar kazandık.

O dönemde yakaladığımız ruha hala sahibim ve o dönemden bugüne ara verdiğim zaman içerisinde hiç bir yere aday olmadım,taleb açmadım bu dönem hazır olduğumu hissetim ve Kartal Belediye Başkanlığına aday adayı olmaya karar verdim.

Çiftçi, şöyle devam etti: ”Kendimi partime adamış bir kardeşinizim Kartal’da iyi bir başarı elde edeceğiz, etmek zorundayız. Ben tüm Kartallıları kucaklıyorum. Kartallı Kartallılarla birlikte yöneteceğiz Kartal’ın sorunlarını biliyorum ve bu sorunları yine Kartal halkı ile birlikte çözeceğiz. Sonuçta Kartal halkı ve Kartal’ın güzel insanları kazanacak.” Yorumunu yaptı.Bu arada gazetecilerin kendisine yönettiği soruları içtenlikle ve samimiyetle cevapladı.
Çiftçi, Aday Adaylığı resmileştikten sonra projelerini açıklayacağını ve akabinde ekibiyle sahaya inerek seçim çalışmalarını süratlen başlatacağını sözlerine ekledi. çiftçi, toplantı sonrasında gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

YÜKSEL ÇİFTÇİ KİMDİR?

1975 yılında Kartal’da doğdu. Dr. Azra TANRI KULU ÇİFTÇİ ile evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. Orta ve Lise öğrenimini kartal Ahmet ŞİMŞEK Kolejinde, yükseköğrenimini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Daü Eastern Mediterranean Üniversitesi Business Administation and Management bölümünde tamamladı. Hayatı boyu toplumsal mücadelenin öznesi olmuş, siyasal mücadelenin her alanında omuzdaşlık yapmış biri olarak tanınır. Partisinin verdiği görevleri layıkıyla yerine getirmiş, verilen her görevi sorunsuz bir şekilde sonlandırıp mücadeleyi başka zeminlerde yürütmüştür.

TECRÜBELERLE DOLU BİR ADAY

1999 Gençlik Kolu Sekreterliği, 2006-2011 Kartal İlçe Başkanlığı, 2006 İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, 2010-2016 Maltepe Belediye Başkanı Danışmanlığı,2015 Maltepe spor Asbaşkanlığı ve Fener bahçe Kongre Üyesidir. Yılların partilisi Yüksel ÇİFTÇİ görev aldığı dönemlerde halkın çıkarına uygun tüm işlerin başat sorumlusu olarak dikkat çekmiştir. Partisi dışındaki herkese de ulaşmaya çalışan ÇİFTÇİ yerel demokrasi kültürünü ilçenin genel anlayışı haline getirmeye çalışmış, icracısı olduğu bütün çalışmaları da bu ilke üzerinden yürütmüştür. Cumhuriyet Halk Partisi içindeki sorumluluklarını naif bir dil üzerinden inşa etmiş, parti nezaketini büyük küçük herkesle beraber yaşamaya çabalamıştır. Sorumluluk aldığı yıllar içinde partisinin iktidar olması için yürütülen bütün çalışmaların özverili savunucusu olmuş. İlçe yönetimi ve üyelerini bu motivasyon üzerinden örgütlemiştir. Partili olma onurunu sürdüren Yüksel ÇİFTÇİ Kartal CHP ilçesinin demokrasi kültürünü ileri seviyelere taşımak adına hala çalışmalarını aksatmadan sürdürmektedir..

İstanbul34gazetesi olarak sayın Yüksel Çiftçi’ye başarılar dileriz.Hayırlı olsun.
Haber Foto;Nuray Yılmaz

Foto Galeri:
11 Ekim 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.