30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
Tuzla Belediyesi, Üniversite Tercih Danışma Günleri Düzenliyor
Tuzla Belediyesi, Üniversite Tercih Danışma Günleri Düzenliyor

Tuzla Belediyesi, ÖSYM tarafından yapılan YKS tercih sürecinde üniversite tercih danışma günleri düzenleyerek adaylara yardımcı oluyor. Üniversite tercih danışma günleri, 14 Ağustos 2018 Salı günü sona erecek.

Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da ücretsiz üniversite tercih danışma günleri düzenliyor. 7-14 Ağustos tarihleri arasında Yayla Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nde ve Tuzla Marina’da düzenlenen üniversite tercih danışma günlerinde, uzman eğitimciler adayların merak ettiği soruları yanıtlıyor, adayların tercih yaparken dikkat etmeleri gereken konular hakkında bilgi veriyor. Tercih sürecinde her gün Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi 09.00-18.00, Tuzla Marina’da kurulan stantta ise 11.00-19.00 saatleri arasında adaylara hizmet veriliyor.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, üniversite tercih sürecinin eğitim, iş ve sosyal yaşam açısından bir dönüm noktası olduğunu belirterek adayların uzmanların tavsiyelerine dikkat etmesini önerdi.

Foto Galeri:
08 Ağustos 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.