İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
SAVATE SEVERLER PENDİK,TE BULUŞUYOR
SAVATE SEVERLER PENDİK,TE  BULUŞUYOR

BONZAİ VE SENTETİK BENZER UYUŞTURUCULARA, HAYIR SAVATEYE EVET Savate Assaut Türkiye Şampiyonası PENDİK/İSTANBUL 26 KASIMDA 2017 Pazar günü Cemile ÇOPUROGLU Ortaokulu Kapalı Spor Salonunda yapılacak.

Türkiyenin Bir Çok İlinden Katılımın Olacagı SAVATE Türkiye Assaut Açık Şampiyonasına 500 Savate Sporcusunun katılımı bekleniyor.

Her Yıl Yapılan Şampiyonaya halkın,ünlü sinema ve Tv Programcılarının yogun iİlgi ve alakası camiayı son derece memnun etmektedir.

Amacı genç insanların sokaklardan spor salonlarına çekilmesi ve bunun için BONZAİ VE SENTETİK BENZER UYUŞTURUCULARA bulaşmamasının tek çaresi Spordur Onun için spora SAVATE,ye evet her türlü UYUŞTURUCULARA HAYIR diyen , Türk Sinema Ve TV nin Ünlü Simaları TÜRKİYE SAVATE ASSAUT ŞAMPİYONASINDA şampiyonayı izliyor olacaklar.

Şampiyonayı organize eden hocalardan Ediyorum SAVATE Ve CANNE FEDERASYONU Genel Koordinatörü Satılmış Kibaroğlu şunları söyledi.

Saygı değer dostlarımıza SAVATE sporuna gösterdikleri yakın İlgi ve alakadan dolayı şimdiden teşekkür ediyor verdikleri Destek Ve Ettikleri Fedakarlıktan Dolayı Kendilerini Tebrik Ediyor Şükranlarımı sunuyor Teşekkürler Ediyorum…

 

Foto Galeri:
20 Kasım 2017 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2018
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.