Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
ORDULU HEMŞEHRİLERİ MUSTAFA OKTAY AKSU VE GÖKHAN YÜKSEL’İ YALNIZ BIRAKMADI
ORDULU HEMŞEHRİLERİ MUSTAFA OKTAY AKSU VE GÖKHAN YÜKSEL’İ YALNIZ BIRAKMADI

CHP Kartal Belediye Meclis Uyesi Adayı Mustafa Oktay Aksu’ya destek olmak adına soganlik’ta bulunan Kuş düğün salonunda biraraya gelen Ordu Dernekler Federasyonuna bağlı Dernek Başkanları ve yöneticileri hemşehrilerini desteklediler.


Kalabalık bir topluluk eşliğinde alkışlarla karşıladıkları Mustafa Oktay Aksu ve CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan YÜKSEL’E destek vereceklerinin sözünü verdiler.


Gece saygı duruşu ve Istiklal marsi ile başladı,geceye katilan dernek Başkanlarının kısa konuşmalarının ardından söz alan Oktay Aksi sözlerine Ordulu hemşehrilerine teşekkür ederek başladı ve size söz veriyorum Belediye Başkanlığı seçimlerini kazandığımız takdirde sizlerin temsilcisi olacağım,kontenjan sıralamasında 1. Sırada olduğum için aynı zamanda Büyükşehir Meclis Üyesi de olacağım,orada da sizlerin sesi olacağım.
Biz seçilirse Belediyelerimizin kapıları sizlere tamamen açık olacak,sizden biri olarak ben orada olduğum zaman sizlerde orada olmus sayilacaksiniz.
Tek yumruk olmaya var mısınız,vallahide billahide oylarınızı istiyorum,Büyükşehir’de Sayın Belediye Başkan adayımız Ekrem Imamogluna,Kartalda Gökhan Başkanımıza oy istiyorum var misiniz hep beraber Kartal’i yönetmeye dedi ve sözlerini tamamladı.

Aksu’nun ardından söz alan CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yuksel’de sözlerine katılımcılara teşekkür ederek basladı.
Projelerindende bahseden YÜKSEL’İN sözleri sık sık alkışlarla kesildi.
Il giden memnun kalan Yüksel’e konuşmasının ardından Ordu sporun formasi ve atkisi hediye edildi.

Geceye katılanlar arasında Ordulular Dernekler Federasyonu (ORDEF) Celalettin dervişoğlu ve yönetimi,federasyona bağlı Derneklerin Başkanları ve yönetimi,CHP Istanbul Il Disiplin Kurulu üyesi Erdoğan Demir,CHP Karyap Belediye Meclis Üyeleri Imam Aydın,Umut Daştan,Özkan Özdemir,Olcay Özgon, Sevim Erdoğan,Mahalle Muhtarları ve adayları ve çok sayıda Ordulu misafir katıldı.

Foto Galeri:
24 Mart 2019 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.