İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
Kartal’da ”İNCE”’ye Bağış Kuyruğu
Kartal’da ”İNCE”’ye Bağış Kuyruğu

Kartal ilçesinde, CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye bağış yapmak isteyenler Ziraat bankası önünde sıraya girdi.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı mitingde seçmene “Ateşleyin bakayım” diyerek bağış isteyen Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin çağrısına Kartal ilçesinden karşılık geldi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi önderliğinde bankaya gelenler, bağışta bulunmak için kuyruk oluşturdu. İnce’ye destek için para yatırmaya gelenler, çıkışta dekontlarını kaldırarak poz verdi. CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi “Cumhurbaşkanlığına aday olan Muharrem İnce’ye, bu demokratik yarışta başarılar dilerim. CHP Kartal İlçe olarak her zaman yanındayız ve destekçisiyiz. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Bağışta bulunanlar arasında Kartal Belediye Başkan’ı Op.Dr.Altınok ÖZ ve eşi Feray Öz’de vardı. Kartal İlçe Örgütünden üyelerin aşırı destek gösterdiği bağış kampanyasına vatandaşlarında ilgisi yoğundu.

Bağışta bulunanlar arasında CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adaylarından Yusuf Altınbulak,Nurettin Sarıbal, CHP Kartal İlçe Kadın Kolları Başkan’ı Nejla Erdem ve Eski Kadın Kolları Başkanlarından Refika Öztürk,CHP Kartal İlçe Yönetiminden Süleyman Ülger ;CHP İstanbul İl Yöneticisi Baki Aydöner gibi isimlerde vardı.

Foto Galeri:
04 Haziran 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.