29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun
İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
Engelliler ve Aileleri için kahvaltı düzenlendi.
Engelliler ve Aileleri için kahvaltı düzenlendi.

Cumhuriyet Halk partisi Kartal İlce başkanlığı Kartal çevresinde bulunan Engelli ve Ailelerine Kartalda bulunan Vesta Restaurantta kahvaltı etkinligi düzenledi..

 

Cumhuriyet Halk partisi Kartal İlce başkanlığı Sağlık ve Engelli Komisyonu Başkanı Tuncay Toptaş Komisyon üyeleri Ayhan Alkan ,Sevim Erdoğan’ın organize ettikleri Kahvaltıda Kartal ilçe çevresinde bulunan Engelli ve Ailelerini bir araya getirdi.

Kahvaltıda söz alan CHP Kartal İlçe başkanı Muammer Çelebi; Kartal ve çevresindeki engelli çocuklarımız ve aileleri ile bir araya geldik.Bu tür kahvaltı programlarımızı ve sosyal etkinliklerimizi daha çok yaygınlaştırmalıyız.

Herşeyden önce insan hayatının çok önemli olduğunu düşünmemiz gerektiğini ifade etmek istiyorum. Emeği geçen, İlçe Komisyon uyelerimze bağışta bulunan ve destek sunan isimsiz yardımsever kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

PLAKET TAKTİM EDİLDİ

Etkinlikte yardımsever iş adamlarına plaket taktim edildi.
Engelli vatandaşlar için engelli sandalyesi yardımında bulunan yardımseverlere teşekkür edildi..

Etkinlige katılanlar arasında;Kartal belesiye başkanı Op.Dr Altınok Öz ,CHP Kartal ilce başkanı Muammer Çelebi, Kartal ilce Sekteteri Süleyman Ülger ,CHP Kartal Kadın kolları Başkanı Necla Erdem ve yönetim kurulu Üyeleri, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ozgur Nas ,Kartal belediye Meclis Üyelerinden ,Yılmaz Tuncer ,Mustafa Yüksel ,Görkem Akdağ,Kartal belediye Kartansaş A.Ş Genel mudurü Duzgün Çapar,CHP 27. Dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Yusuf Altınbulak ,Erzincan Tanyeli Dernegi başkanı Vedat Bal,Kartal ilce başkan yardınmcılarindan Nebahat yeleser,Veli Gürbüz ,Tuncay Toptaş,Mert Polat katıldı.

Foto Galeri:
30 Eylül 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.