İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
Dünyagöz Sultanbeyli ile ÇEKMÜDER hizmet protokolü imzaladı
Dünyagöz Sultanbeyli ile ÇEKMÜDER hizmet protokolü imzaladı

 

Açıldığı günden beri Sultanbeyli ve çevre ilçelere kaliteli sağlık hizmeti veren ve göz hastalıklarına çözüm getiren Dünyagöz Sultanbeyli, çevre ilçelerdeki sivil toplum kuruluşları ile hizmet protokolü imzalamaya başladı.

Kısa adı ÇEKMÜDER olan Çekmeköy Müteahhitler ve İşadamları Derneği , Dünyagöz Sultanbeyli hizmet protokolü imzaladı.

 

ÇEKMÜDER Başkanı Yücel Evsen, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin Kaçamer ve Erdoğan Bolelli, Dünyagöz Hastanesi Anadolu Yakası Direktörü Özlem Uysal ve İş Geliştirme Uzmanı Elif Uzun’un hazır bulunduğu protokolde karşılıklı imzalar atıldı.

 

Dünyagöz Sultanbeyli ev sahipliğinde gerçekleşen imza töreniyle, ÇEKMÜDER üyeleri, kurulduğu günden bu yana Sultanbeyli ve çevre ilçelerin göz sağlığına ilişkin problemlerine çözümler üreten Dünyagöz Sultanbeyli’nin hizmetlerinden faydalanacak.

 

ÇEKMÜDER Başkanı Yücel Evsen “Göz sağlığı önemli bir konu, üyelerimizin bu tür hizmetlerden faydalanmalarını sağlamaya çalışıyoruz. ÇEKMÜDER konusunda bir marka olmaya devam  ediyor. Biz üyelerimizin faydalanacağı güzel projelere imza atmaya devam edeceğiz.”  şeklinde konuştu.

 

Dünyagöz Hastanesi Anadolu Yakası Direktörü Özlem Uysal’da “ÇEKMÜDER gibi önemli bir kuruluşumuzla hizmet anlaşması yapmaktan bizde mutlu olduk.  Kurum ve kuruluşlarımıza en iyi hizmeti en uygun şekilde vermeye Dünyagöz Sultanbeyli olarak devam edeceğiz” dedi

Foto Galeri:
28 Ağustos 2017 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2018
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.