Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
Derebaşı Köyü Derneğinden kahvaltı programı.
Derebaşı Köyü Derneğinden kahvaltı programı.

Erzincan Refahiye Derebaşı köyü yardımlaşma ve güzelleştirme derneği ve dernek üyeleri kahvaltı programında bir araya geldi

Erzincan Rafahiye Derebaşı köyü derneğinin düzenlediği kahvaltı programı birdakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Kahvaltının  açılış konuşmasını dernek Başkanı Halil İbrahim Bal gerçekleştirdi..
HALİL İBRAHİM BAL’DAN TEŞEKKÜR

Erzincan Derebaşı köyü Dayanışma Derneği başkanı Halil İbrahim Bal kahvaltıya katılan herkese teşekkür etti.Bal, “Bu güzel sabah kahvaltısında değerli zamanlarını ayırarak bizleri yalnız bırakmayan üyelerimizi, iş adamlarımızı, misafirlerimizi aramızda görmekten gururlu ve mutluyum” dedi.
EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE ÇALIŞIYORUZ


Dernekleşmenin önemine vurgu yapan Halil İbrahim Bal sözlerine devam etti “Sizler evinize hoş geldiniz. Hemşeri dernekleri özellikle dışarda yaşayanlar için çok önemli. İnsanların hem doyduğu hem de doğduğu yer var. Hem doğduğumuz yere sahip çıkacağız hem de doyduğumuz yere sahip çıkacağız. Birlik, beraberlik çok önemli. İnsanların bir araya gelerek organize olması toplumların gelişmesi açısından çok önemli. Çünkü bu tür birliktelikler sorunları ortaya koyar, sorunların çözümünü de ortaya koyar. Birlikten her zaman kuvvet doğar dedi..


Küçükyalı Süreyya İlmen Kültür Merkezi (Kubbealtı)salonunda düzenlenen kahvaltıya ,Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye meclis üyesi Özlem Bulut,Erzincan Derebaşı Köyü Derneği Başkanı Halil ibrahim Bal Erzincan Refahiye Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Müslüm Tepe,Çevre köy Dernek Başkanları ,Kanaat Önderleri,Derebaşı köyü Dernek üyeleri katıldı.

Kahvaltı birlik ve baraberlik mesajı ile son buldu.

Haber Foto;Nuray Yılmaz

Foto Galeri:
05 Mayıs 2019 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.