İSTANBUL'DA HAVA
PİYASALAR
SON DAKİKA
BİZİM ÇOCUKLARIMIZ ANAOKULU ÜSKÜDAR’DA AÇILDI
BİZİM ÇOCUKLARIMIZ ANAOKULU ÜSKÜDAR’DA AÇILDI

Eğitimde yaptığı çalışmalarla önde gelen Üsküdar Belediyesi, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği ile yapımını tamamladığı Bizim Çocuklarımız Anaokulunu hizmete açtı.

 

Minik öğrencilerin folklor gösterisi ile gerçekleşen açılışa Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Şanlıer, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın, sunucu Erhan Çelik, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Başkanı Sinem Nefesoğlu katıldı.

Açılışta konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Sevgili yavrularımıza güzel bir anaokulu kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği’ne katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Türkiye’de yıllarca ihmal ettiğimiz okulöncesi eğitim konusunda Üsküdar’da bir adım atarak çok güzel bir anaokuluna kavuştuk. Geleceğin Türkiye’sinin mimarı, inşası ve yükselişi çocuklarımızla birlikte olacaktır. Çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirirsek geleceğin güçlü Türkiye’sine de o denli sahip çıkmış olacağız,” dedi.

Foto Galeri:
14 Nisan 2018 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
SONRAKİ VİDEO →
YAZARLAR
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Yeni tasarımı beğendiniz mi?

Sonuçlar

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
EN ÇOK
OKUNANLAR
LİNKLER
SON
YORUMLAR
Copyright © 2011 - 2019
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.